AKTUALITY

Skvělé zakončení mužské soutěže

Gratulujeme družstvu můžů, kteří včera při 4. kole II. ligy obadili 4. místo a celkově se umístili na 4. místě. Dnes držíme place našim děvčatům, které bojují o udržení 2. místa v I. lize a postupu do baráže o extraligu.
Celý článek

Ohlédnutí za MČR dospělých

Na MČR v atletice v kategorii dospělých, které ve dnech 26,-27.7. 2019 hostilo Brno, se jediné zástupkyni TJ Lokomotiva Beroun Johance Šafránkové dařilo. V běhu na 800m sice skončila v pátečním úmorném vedru až na sedmnáctém místě ale sobotní prudké ochlazení jí svědčilo, když si na trati 3000m př...
Celý článek

Bilance MČR - GIGANT

Přinášíme Vám výsledky všech našich atletů, kteří reprezentovali berounské barvy na MČR juniorů a dorostu: Ondřej Škrland bohužel nedokončil finále v běhu na 110 m př. Fotky: ozanka.rajce.idnes.cz/MCR_2019_Olomouc Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!
Celý článek

MČR dorostu a juniorů - 1. den

Včerejším dnem odstartovalo MČR juniorů a dorostu v Olomouci a náš oddíl získal hned dvě bronzové medaile zásluhou Adély Rozehnalové ve skoku o tyči výkonem 3.47 m a Stelly Sobotkové na 10000 m chůze asem 64:52.00 min. Gratulujeme!
Celý článek

Ohlédnutí za MČR do 22 let

Na MČR do 22 let, které o víkendu 15.-16. června hostila pražská Slavia,  vyslala Lokomotiva Beroun pět zástupců. Obdivuhodný výkon podala Bára Stýblová, která během dvou dnů absolvovala hned tři dlouhé tratě. V sobotu si na trati 5000m doběhla pro bronzovou medaili za čas 17:42,79s....
Celý článek

ŽENY OPĚT ZAZÁŘILY

V sobotu 8. 6. 2019 se uskutečnilo 2. kolo I. ligy žen a mužů na pražské Slávii. Berounské tygřice potvrdily výbornou formu a opět skončily na vynikajícím 2. místě hned za družstev žen z ASK Slavia Praha. Gratulujeme!  
Celý článek

Družstvo mužů také zabodovalo!!

V neděli 19. 5. 2019 se v Sušici konalo 1. kolo II. ligy mužů, kde nastoupili atleté TJ Loko Beroun. Nenechali se zostudit a na úvod sezóny vybojovali krásné 5. místo. Gratulujeme!
Celý článek

Družstvo žen parádně odstartovalo!!

Družstvo žen nashromáždilo v sobotu 18. 5. v 1. kole 1. ligy V Třebíči celkem 151,5 bodu a obsadilo 2. místo! To je dosud nejlepší umístění, kterého ženy TJ Loko Beroun v soutěži dosáhly. A naším chlapcům držíme zítra palce!!
Celý článek

Start sezóny - družstva

Počasí sice venkovním sportům úplně nepřeje, ale atleti vstoupili do své hlavní sezóny bez ohledu na zimu, déšť či dokonce sníh. Již v neděli 28.4. začala v Kladně svoji soutěž družstva staršího žactva a již tradičně lépe se vedlo berounským děvčatům, která obsadila v 1. kole...
Celý článek

Kontaktujte nás