Přípravka

                                                    2022

Tabulka finále:

  1. Atletika Líbeznice                               960 b.
  2. SKP Nymburk                                    810 b.
  3. TJ Lokomotiva Beroun                       810 b.
  4. Atletika Čelákovice                             770 b.
  5. Atletika Stará Boleslav                       760 b.
  6. AO STŘELA Žebrák                           700 b.
  7. Atletika Benešov                                670 b.
  8. TJ Lokomotiva Rakovník                    560 b.
  9. AC Čáslav                                         540 b.
  1. T.J. Sokol Říčany a Radošovice         540 b.
  1. SK Mníšecko                                     510 b.
  2. SKP Olympia Kutná Hora                    500 b.
  3. LS Kladno                                         450 b.
  4. TJ Neratovice                                    430 b.
  5. TJ Slavoj Český Brod                         420 b.
  6. A. C. TEPO Kladno                            380 b.
  7. SC Nové Strašecí                              350 b.
  8. ŠAK Slaný                                         270 b.
  9. SK Slavia Jesenice                             170 b.
  1. Sokol Zlatníky                                    170 b.
  1. SK KAZÍN – Dolní Mokropsy              140 b.
  2. TJ Spartak Čelákovice                        120 b.
  3. Atletika Vlašim                                     40 b.

 

 

Tabulka družstev po 4 kolech:

1. AO STŘELA Žebrák A                         2890 b.

2. TJ Lokomotiva Beroun A                     2800 b.

3. TJ Lokomotiva Rakovník A                 2720 b.

4. SK Mníšecko A                                     2520 b.

5. SK LS Kladno A                                    2190 b.

6. ŠAK Slaný A                                         2100 b.

7. SK KAZÍN – Dolní Mokropsy A         1930 b.

8. A. C. TEPO Kladno A                         1910 b.

9. TJ Lokomotiva Beroun B                     1710 b.

10. SC Nové Strašecí A                            1570 b.

11. A. C. TEPO Kladno B                     1490 b.

12. A. C. TEPO Kladno C                     1330 b.

13. TJ Lokomotiva Beroun C                 1070 b.

14. AO STŘELA Žebrák B                        950 b.

15. SK LS Kladno B                                 880 b.

16. SK Mníšecko B                                    470 b.

17. ŠAK Slaný B                                     380 b.

18. ŠAK Slaný C                                     370 b.

19. SC Nové Strašecí B                           240 b.

20. TJ Lokomotiva Rakovník B             230 b.

21. SK KAZÍN – Dolní Mokropsy B         30 b.

 

 

                                                    2021

Přípravka A      
1. TJ Lokomotiva Beroun A   1900 b
2. AO Střela Žebrák A     1520
3. TJ Lokomotiva Beroun B   1490
4. SK LS Kladno A     1420
5. A.C.TEPO Kladno A     1390
6. SK Sporting Příbram A   1380
7. A.C.TEPO Kladno C     1250
8. A.C.TEPO Kladno B     1160
8. SK Sportuj pod Brdy     1160
10. ASK Dipoli A     1020
11. ASK Dipoli B     990
12. Školní atletický klub Slaný A   880
13. Sokol Roztoky u Prahy A   870
14. SK KAZÍN - Dolní Mokropsy A   840
15. SK Sporting Příbram B   820
16. TJ Lokomotiva Beroun C   800
17. TJ Lokomotiva Rakovník   660
18. SC Nové Strašecí A     600
19. Školní atletický klub Slaný B   470
20. Sokol Roztoky u Prahy B   360
21. SK LS Kladno B     320
22. AO Střela Žebrák B     280
23. SK Sporting Příbram C   270
24. Sokol Roztoky u Prahy C   230
25. SK KAZÍN - Dolní Mokropsy B   190
26. SK LS Kladno C     170
27. SC Nové Strašecí B     30
Finále přípravek:      
1. TJ Neratovice     910 b
2. TJ Lokomotiva Beroun   890
3. Atletika Líbeznice     880
4. ASK Dipoli     710
5. TJ Lokomotiva Rakovník   670
6. SK LS Kladno     650
7. A.C.TEPO Kladno     630
8. SKP Olympia Kutná Hora   610
9. Atletika Čelákovice     600
10. AK Sokol Nehvizdy     530
11. AO Střela Žebrák     520
12. SKP Nymburk     510
13. Atletika Benešov     480
14. TJ Slavoj Český Brod     470
15. T.J.Sokol Říčany a Radošovice   460
16. Sokol Roztoky u Prahy   310
17. TJ Sokol Kolín - atletika   290
17. SK Sporting Příbram     290
19. TJ Spartak Čelákovice   220
20. SK Sportuj pod Brdy     140
20. SK KAZÍN - Dolní Mokropsy   140
22. Školní atletický klub Slaný   130
23. SC Nové Strašecí     40

                                                   2020           

                       

Finále přípravek:    
1. Atletika Stará Boleslav               820 b
2. SKP Nymburk                            760
3. TJ Neratovice                             720
4. Atletika Líbeznice                       680
5. TJ Sokol Kolín - atletika             570
6. TJ Lokomotiva Beroun               550
ASK Dipoli                                      550
8. TJ Spartak Čelákovice               520
9. SK Sporting Příbram                  500
10. SKP Olympia Kutná Hora        450
11. Sokol Roztoky u Prahy             380
12. A.C.TEPO Kladno                    350
13. TJ Lokomotiva Rakovník          320
14. Atletika Benešov                       290
15. SK LS Kladno                           260
16. T.J.Sokol Říčany a Radošovice 230
17. AO Střela Žebrák                      210
18. TJ Slavoj Český Brod               160
19. SC Nové Strašecí                       60
SK Sportuj pod Brdy                         60