Pokřik: Drápy, jak tygr zaživa.. hnáty, jak naplá tetiva.. srdce, BUCH BUCH se ozývá .. MY, jsme LOKOMOTIVA...
Termínová listina 2024
BŘEZEN | |||
1.-3.3. | Mistrovství Světa | Glasgow | |
2.-3.3. | MČR žáků a žákyň | Praha | |
23.3. | Josefský běh | Cerhovice | |
24.3. | KP v přespolním běhu | Čáslav | |
??? | Valná hromada SKAS | ??? | |
DUBEN | |||
6.4. | Liteňský běh | Liteň | |
13.4. | Jarní běh Dražovkou | Hořovice | |
20.4. | Běh přes Městskou horu | Beroun | |
24.4. | Valná hromada TJ | Beroun | |
26.4. | 1.kolo KPD staršího žactva | Kladno | |
27.4. | MČR mužů, žen, juniorů a juniorek v běhu na 10 000 m | Holešov | |
27.4. | 1.kolo mládeže | Stará Boleslav | |
30.4. | 1.kolo KPD přípravek | Kladno | |
KVĚTEN | |||
1.5. | Oddílové závody přípravky a minipřípravky | Beroun | |
2.-3.5. | Pohár rozhlasu | Beroun | |
3.5. | 1.kolo KPD mladšího žactva | Kladno | |
4.5. | MČR v běhu do vrchu | Jánské Lázně | |
4.-5.5. | KP jednotlivců ve vícebojích st.žactvo-dospělí | Benešov | |
5.5. | 1.kolo KPD mužů a žen | Kutná Hora | |
8.5. | KP jednotlivců mladšího žactva | Kutná Hora | |
11.5. | 1.kolo I.ligy žen | Domažlice | |
12.5. | 1.kolo II.ligy mužů | Tábor | |
17.5. | 2.kolo přípravek | Slaný | |
18.5. | KP jednotlivců dorost - dospělí | Kolín | |
18.5. | Oddílové závody minipřípravky | Beroun | |
19.5. | KP jednotlivců st.žactvo | Vlašim | |
24.5. | 2.kolo mladšího žactva | Slaný | |
25.5. | 2.kolo I.ligy žen | Slavia Praha | |
25.5. | 2.kolo II.ligy mužů | Písek | |
26.5. | 2.kolo KPD mužů a žen | Český Brod | |
28.5. | Zlatá tretra | Ostrava | |
31.5. | 2.kolo KPD staršího žactva | ??? | |
ČERVEN | |||
1.6. | 2.kolo mládeže | Kolín | |
1.6. | Oddílové závody přípravky a minipřípravky | Beroun | |
2.6. | KP jednotlivců ve vícebojích mladšího žactva | Slaný | |
3.6. | Memoriál Josefa Odložila | Praha | |
7.-12.6. | Mistrovství Evropy | Řím | |
7.6. | 3.kolo mladšího žactva | ??? | |
8.6. | 3.kolo I.ligy žen | Pacov | |
9.6. | 3.kolo II.ligy mužů | Vlašim | |
14.6. | 3.kolo KPD staršího žactva | Slaný | |
15.6. | Oddílové závody přípravky a minipřípravky | Beroun | |
15.-16.6. | MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek | Ostrava | |
21.6. | 3.kolo přípravek | Beroun | |
23.6. | 3.kolo KPD mužů a žen | Kolín | |
25.-27.6. | Olympiáda dětí a mládeže | České Budějovice | |
29.-30.6. | MČR mužů a žen | Zlín | |
Červenec | |||
6.-7.7. | MČR ve vícebojích všech kategorií | Stará Boleslav | |
SRPEN | |||
1.-11.8. | Olympijské hry | Paříž | |
17.8. | 4.kolo II.ligy mužů | Jihlava | |
18.8. | 4.kolo I.ligy žen | Spartak Praha 4 | |
24.-25.8. | MČR mužů a žen do 22 let | Jablonec nad Nisou | |
29.8. | 4.kolo KPD staršího žactva | Kladno | |
ZÁŘÍ | |||
1.9. | 3.kolo KPD mládeže | Vlašim | |
6.9. | 4.kolo KPD mladšího žactva | Beroun | |
7.9. | Oddílové závody přípravky a minipřípravky | Beroun | |
7.9. | Baráž o postup do I.ligy mužů a žen | ??? | |
7.9. | Finále A KPD staršího žactva | Kolín | |
7.9. | Baráž o I.ligu | ??? | |
8.9. | 4.kolo KPD mužů a žen | Roztoky | |
13.9. | 4.kolo přípravek | ??? | |
14.9. | Mistrovství Čech družstev starších žáků a žákyň | ??? | |
15.9. | Finále B KPD mladšího a staršího žactva | Čáslav | |
15.9. | Finále A KPD mladšího žactva | Kutná Hora | |
21.-22.9. | MČR žáků a žákyň | Třinec | |
22.9. | Finále KPD přípravek | Beroun | |
29.9. | MČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek | Běchovice-Praha | |
ŘÍJEN | |||
5.10. | Běh Bohutínem | Bohutín | |
5.10. | MČR družstev starších žáků a žákyň | ??? | |
6.10. | Baráž o postup do II.ligy mužů a žen | ??? | |
19.10. | Malá Křivoklátská | Křivoklát | |
28.10. | Králodvorský čtverec | Králův Dvůr | |
LISTOPAD | |||
2.11. | Běh podzimní Dražovkou | Hořovice | |
9.11. | Svatojánská 20 | Beroun | |
23.11. | MČR v přespolním běhu všech kategorií | Praha | |
PROSINEC | |||
31.12. | Silvestrovský běh | Králův Dvůr | |
tučně natištěné - pořádání nebo spolupořádání oddílu | |||
? - neznámý termín nebo místo |