Květen

29. 1.kolo mladšího žactva 5boj zároveň jako KP jednotlivců

mladšího žactva ve vícebojích A-Kladno, B-Vlašim

 

Červen

1. Spolu na startu s Českým atletickým svazem celá ČR

5. 1.kolo staršího žactva A-Slaný, B-Kolín

6. 1.kolo mládeže Vlašim

7. 1.kolo přípravek A – Roztoky,

8. Memoriál Josefa Odložila Praha

12. 2.kolo mladšího žactva A-Roztoky, B-Čáslav

13. KP jednotlivců D, J, M,Ž Kladno

14. KP jednotlivců starší žactvo Kolín

19. 2.kolo přípravek A-Mníšek pod Brdy, B – Český Brod, C - Čelákovice

Valná hromada SKAS Kladno

20. – 21. KP ve vícebojích st.žactvo – dospělí s Plzeňským Krajem Plzeň

20. 10 km chůze pro 1. kolo extraligy mužů a žen Milovice

10 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů a žen Milovice

5 km chůze pro 1. kolo II. ligy mužů a žen Milovice

20. KP jednotlivců mladšího žactva Kutná Hora

21. Youth athletics(st.žactvo – junioři) bude upřesněno začátkem června Kolín

28. 2.kolo staršího žactva A-Beroun,

27. 2.kolo mládeže Kladno

27. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů a juniorek Slavkov u Brna

v běhu na 10000 m

 

Červenec

4. 1. kolo I. ligy mužů a žen České Budějovice

5. 1. kolo II. ligy mužů a žen Pacov

5. 1. kolo extraligy mužů a žen Ostrava

6. KP v běhu do vrchu Lochovice - Plešivec

11. 10 000 m chůze pro 2. kolo extraligy mužů a žen Nové Město nad Metují

10 000 m chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují

5 000 m chůze pro 2. kolo II. ligy mužů a žen Nové Město nad Metují

14. Velká cena Tábora a memoriál Jana Pána České Budějovice

18. 2. kolo extraligy mužů a žen Kladno

18. . 2. kolo I. ligy mužů a žen Domažlice

19. 2. kolo II. ligy mužů a žen Plzeň

24.-26. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, Praha

dorostenců, dorostenek, starších žáků,

starších žákyň, mladších žáků

a mladších žákyň ve vícebojích

 

Srpen

1. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů Bělá pod Pradědem,

a juniorek Domašov-Šerák

10 km chůze pro MČR družstev mužů a žen Olomouc

10 km chůze pro 3. kolo I. ligy mužů a žen Olomouc

10 km chůze pro 3. kolo II. ligy mužů a žen Olomouc

8.-9. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Plzeň

15. Zlín 2020 Zlín

15. nebo 16. Mistrovství ČR v půlmaratonu mužů a žen Pardubice

22. Mistrovství ČR družstev mužů a žen Praha

22.nebo23. 3.kolo I. ligy mužů a žen Podle vylosování

3.kolo II. ligy mužů a žen Podle vylosování

28. 3.kolo staršího žactva A – Kladno, B – Čáslav

29. 3.kolo mládeže Kolín

 

Září

4. 3.kolo mladšího žactva A- Slaný, B – Kutná Hora

5.-6. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců Ostrava

a dorostenek na dráze

8. Zlatý mítink WACT-Zlatá tretra Ostrava Ostrava

11. 3.kolo přípravek A – Beroun, B – Vlašim, C - Čelákovice

12. Finále staršího žactva Beroun

KP v maratónu Kladno

13. Finále mladšího žactva Beroun

16. Bronzový mítink WACT-Kladno hází a Kladenské Kladno

Memoriály

19.-20. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze Jablonec nad Nisou

Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze Třinec

26. Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek Praha

Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek Třebíč

Mistrovství Čech družstev starších žáků a starších žákyň Podle vylosování

??? Mistrovství Moravy a Slezska družstev starších žáků Břeclav

a starších žákyň

27. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů Běchovice-Praha

a juniorek

27. Finále přípravek Roztoky

 

Říjen

??? KP v přespolním běhu Čáslav - Vodranty

3. nebo 4. Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek Opava

Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou

Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň Kolín

10. Mistrovství ČR v chůzi na 20 km mužů a žen Poděbrady

Mezistátní utkání v chůzi na 20 km mužů

a žen a 10 km juniorů a juniorek ???

Mítink EA v chůzi-Poděbrady Walking 2020 Poděbrady

11. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha

17. MISTROVSTVÍ SVĚTA V PŮLMARATONU GDYNIA

Světový pohár mládeže v běhu do vrchu (do 17 let) Ambleside

 

Listopad

13. MISTROVSTVÍ SVĚTA V BĚHU DO VRCHU HARÍA

14. MISTROVSTVÍ SVĚTA V DLOUHÉM HORSKÉM HARÍA

BĚHU

21. Mistrovství ČR v přespolním běhu mužů, žen, Praha

juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek,

staršího žactva a mladšího žactva

 

Prosinec

5. KP smíšených družstev mládeže Praha - Strahov

12. Mezikrajová utkání družstev mladších žáků a mladších Podle vylosování

žákyň

13. MISTROVSTVÍ EVROPY V PŘESPOLNÍM BĚHU Dublin-Fingal

19. Mezikrajová utkání družstev starších žáků a starších Praha

žákyň