AKTUALITY

Obrovský úspěch berounské atletiky

Atletky i atleti v kategorii dospělých při posledních kolech soutěže družstev zazářili. Děvčatům, která v první lize závodí již sedm let, se v letošním roce povedlo dosáhnout historického úspěchu. Po skvělých výkonech v prvních třech kolech se tým Lokomotivy Beroun držel na nečekaném druhém místě...
Celý článek

Skvělé zakončení mužské soutěže

Gratulujeme družstvu můžů, kteří včera při 4. kole II. ligy obadili 4. místo a celkově se umístili na 4. místě. Dnes držíme place našim děvčatům, které bojují o udržení 2. místa v I. lize a postupu do baráže o extraligu.
Celý článek

Ohlédnutí za MČR dospělých

Na MČR v atletice v kategorii dospělých, které ve dnech 26,-27.7. 2019 hostilo Brno, se jediné zástupkyni TJ Lokomotiva Beroun Johance Šafránkové dařilo. V běhu na 800m sice skončila v pátečním úmorném vedru až na sedmnáctém místě ale sobotní prudké ochlazení jí svědčilo, když si na trati 3000m př...
Celý článek

Bilance MČR - GIGANT

Přinášíme Vám výsledky všech našich atletů, kteří reprezentovali berounské barvy na MČR juniorů a dorostu: Ondřej Škrland bohužel nedokončil finále v běhu na 110 m př. Fotky: ozanka.rajce.idnes.cz/MCR_2019_Olomouc Všem gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci oddílu!
Celý článek

MČR dorostu a juniorů - 1. den

Včerejším dnem odstartovalo MČR juniorů a dorostu v Olomouci a náš oddíl získal hned dvě bronzové medaile zásluhou Adély Rozehnalové ve skoku o tyči výkonem 3.47 m a Stelly Sobotkové na 10000 m chůze asem 64:52.00 min. Gratulujeme!
Celý článek

Ohlédnutí za MČR do 22 let

Na MČR do 22 let, které o víkendu 15.-16. června hostila pražská Slavia,  vyslala Lokomotiva Beroun pět zástupců. Obdivuhodný výkon podala Bára Stýblová, která během dvou dnů absolvovala hned tři dlouhé tratě. V sobotu si na trati 5000m doběhla pro bronzovou medaili za čas 17:42,79s....
Celý článek

ŽENY OPĚT ZAZÁŘILY

V sobotu 8. 6. 2019 se uskutečnilo 2. kolo I. ligy žen a mužů na pražské Slávii. Berounské tygřice potvrdily výbornou formu a opět skončily na vynikajícím 2. místě hned za družstev žen z ASK Slavia Praha. Gratulujeme!  
Celý článek

Družstvo mužů také zabodovalo!!

V neděli 19. 5. 2019 se v Sušici konalo 1. kolo II. ligy mužů, kde nastoupili atleté TJ Loko Beroun. Nenechali se zostudit a na úvod sezóny vybojovali krásné 5. místo. Gratulujeme!
Celý článek

Družstvo žen parádně odstartovalo!!

Družstvo žen nashromáždilo v sobotu 18. 5. v 1. kole 1. ligy V Třebíči celkem 151,5 bodu a obsadilo 2. místo! To je dosud nejlepší umístění, kterého ženy TJ Loko Beroun v soutěži dosáhly. A naším chlapcům držíme zítra palce!!
Celý článek

Kontaktujte nás