Výsledky jednotlivců

kompletní výsledky z atletického dění naleznete na stránkách: online.atletika.cz/kalendar/vysledky/1

                             MČR 2024

15.-16.6.2024              Mistrovství ČR dorostenců a dorostenek (Ostrava)
100 m/Dci/R2            3          Mikula Štěpán                        08                 10.95 s
100 m/Dci/F               6         Mikula Štěpán                        08                 10.93 s
1500 m/Dci/F            15        Domink Pešek                        08                 4:21.44 min
Trojskok/Dky/F         4          Magdaléna Konopáčová        08                 11.41 m
Oštěp/Dky/F              15        Magdaléna Konopáčová        08                 36.62 m
koule/Dky/F          13       Asia Mascherucci            08              11.93 m
Disk/Dky/F           13       Asia Mascherucci            08              31.02 m
 
1.6.2024                Mistrovství ČR veteránů (Hranice)
vrh koulí 6kg/F      Košťál Jan                        70                        10.54 m
kladivo 6 kg/F        Košťál Jan                        70                        36.16 m
 
2.-3.3.2024            Mistrovství ČR žáků a žákyň (Praha - Stromovka)
1500 m/Žci/F        9            Šilhák David                 09                 4:27.32 min
3000 m/Žci/F        8             Dolejš Jakub                 09                 9:49.40 min
dálka/Žky/F          7         Achberger Sára             09                 528 cm
 
24.02.2024            Mistrovství ČR dorostenců a dorostenek (Ostrava)
 
60 m/Dci/R2           2         Mikula Štěpán                    08                           07.08 s
60 m/Dci/F                        Mikula štěpán                     08                           DNS
vrh koulí/Dky/F     10       Konopáčová Magdaléna     08                           12.09 m  
 
24.02.2024            Mistrovství ČR veteránů (Jablonec nad Nisou)
 
3000 m chůze     9            Kovanda Jiří                        46                            21:43,44 min
 
 

                                   MČR 2023

16.09.2023         Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (Břeclav)         

60 m/Žci/R2            1              Mikula Štěpán                08                         07.26

60 m/Žci/F              2              Mikula Štěpán                    08                         07.25

150 m/Žci/R2         1              Mikula Štěpán                    08                         17.20

150 m/Žci/FA         1              Mikula Štěpán                    08                         16.90

3000 m/Žci             11            Dolejš Jakub                      09                         10:13.66

koule 3kg/Žky        11            Mascherucci Asia              08                         11.49

koule 3kg/Žky        2              Konopáčová Magdalena   08                         13.30

disk 0,75kg/Žky     6              Mascherucci Asia              08                         35.13

oštěp 500g/Žky      5              Konopáčová Magdalena    08                         40.27

02.09.2023         Mistrovství ČR veteránů na dráze (Olomouc)

chůze 5000m/M    5                            Kovanda Jiří          46                         36:50.38

29.07.2023         Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (Tábor)

1500 m/Ž/F                7                        Žáková Anita            00                   4:26.00

1500 m/Ž/F                9                        Stýblová Bára           99                   4:29.76

3000m p 76,2/Ž/F      2                        Stýblová Bára           99                   10:13.73

4x400 m/Ž/F              7                        Pokorná T., Placatková B., Žáková A., Stýblová B.    4:05.14

01.07.2023  Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (Vítkovice)

koule 4kg/U23Z         9                        Kalová Veronika        05                   12.06

17.06.2023         Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (Praha)

400 m/Dci/R3            8                          Sitek Štěpán                07                 53.56

800 m/Dky/R2           5                          Pokorná Tereza           07                 2:20.41

1500 m/Jky                3                          Placatková Tereza       04                 4:40.07

výška/Jky                   11                        Pacltová Kristýna       04                 1.59

koule 4kg/Jky            2                          Kalová Veronika         05                 12.51

 

02.06.2023         Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (Přerov)         

60 m/Žkm/B2                  3                     Klementová Anna         10               08.64

800 m/Žkm/B2                8                     Klementová Anna         10               2:54.16

60m p 76,2-7,7/Žkm/B2 7                      Klementová Anna         10               10.23

dálka/Žkm                      19                    Klementová Anna         10               4.40

kriket/Žkm                     11                    Klementová Anna         10               40.56

pětiboj/Žkm                   18                    Klementová Anna         10               2518

01.04.2023         Mistrovství ČR v přespolním běhu dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (TJ Jablonné nad Orlicí)      

Přespolní běh/Žcm/F      10                      Seidl Matyáš                10               0:07:57

Přespolní běh/Dky/F       27                     Petřinová Vendula        06               0:13:53

Přespolní běh/Žkm/F      33                     Vykysalá Barbora         10               0:09:18

Přespolní běh/Žcm/F      49                     Činka Dan                    10               0:08:51

Přespolní běh/Žci/F         50                    Šilhák David                09               0:12:28

Přespolní běh/Žci/F         73                    Dolejš Jakub                09               0:13:13

Přespolní běh/Žky/F        76                    Vykysalá Anna              08              0:15:26

Přespolní běh/Žky/F        77                    Nademlejnská Šárka     08              0:15:31

Přespolní běh/Žky/F        88                    Jandurová Veronika      09              0:16:48

04.03.2023         Mistrovství ČR žáků a žákyň v hale (Vítkovice)

60 m/Žci/R1                   1                         Mikula Štěpán              08                07.33

60 m/Žci/F                      5                        Mikula Štěpán              08                07.31

dálka/Žky/F                    18                      Achberger Sára             09                4.99

koule 3kg/Žky/F             4                       Konopáčová Magdaléna 08              11.50

koule 3kg/Žky/F             6                       Mascherucci Asia            08             11.48

25.02.2023         Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale (Vítkovice)

400 m/Dci/R4               5                            Sitek Štěpán                  07             53.15

800 m/Dky/R2              3                            Pokorná Tereza             07           2:19.97

800 m/Dky/F                6                            Pokorná Tereza             07            2:19.93

1500 m/Jky                   5                            Placatková Tereza        04           4:49.15

výška/Jky                      6                            Pacltová Kristýna         04            1.67

koule 4kg/Jky               3                            Kalová Veronika           05            11.98

18.02.2023         Mistrovství ČR mužů a žen v hale (Vítkovice)         

1500 m/Ž/F                       4                            Žáková Anita            00          04:29.88

3000 m/Ž                           2                            Žáková Anita           00          09:39.04