Pokřik: Drápy, jak tygr zaživa.. hnáty, jak naplá tetiva.. srdce, BUCH BUCH se ozývá .. MY, jsme LOKOMOTIVA...
Starší žáci
2023
Finále starších žáků Počet bodů
1. A. C. TEPO Kladno 237
2. TJ Sokol Kolín – atletika 220
3. TJ Spartak Čelákovice 87
4. TJ Lokomotiva Beroun 85
5. Atletika Stará Boleslav 83
6. SK Sporting Příbram 62
7. Atletika Benešov 58
8. Školní atletický klub Slaný 54
9. SKP Nymburk 50
10. T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9
1. A. C. TEPO Kladno 237
2. TJ Sokol Kolín – atletika 220
3. TJ Spartak Čelákovice 87
4. TJ Lokomotiva Beroun 85
5. Atletika Stará Boleslav 83
6. SK Sporting Příbram 62
7. Atletika Benešov 58
8. Školní atletický klub Slaný 54
9. SKP Nymburk 50
10. T.J. Sokol Říčany a Radošovice 9
2022
staršáci tabulka bodů.xlsx (14 kB)
Mistrovství Čech skupina B:
1. | A. C. TEPO Kladno A | Žáci | 170,00 |
2. | TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. | Žáci | 141,00 |
3. | TJ Sokol Kolín-atletika | Žáci | 133,00 |
4. | AK Bílina | Žáci | 117,00 |
5. | TJ Sokol Hradec Králové | Žáci | 109,50 |
6. | ŠAK Pardubice, Benešovka, z. s. | Žáci | 94,00 |
7. | AC Turnov, z. s. | Žáci | 73,00 |
8. | Atletika Chrudim, z.s. | Žáci | 62,50 |
9. | AC Mladá Boleslav z.s. | Žáci | 61,00 |
10. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | Žáci | 53,00 |
11. | USK PROVOD Ústí n/L. | Žáci | 26,00 |
12. | TJ Lokomotiva Trutnov, z.s. | Žáci | 24,00 |
Finále KPD:
Pořadí | ODDÍL | KATEGORIE | BODY |
---|---|---|---|
1. | TJ Sokol Kolín-atletika | Žáci | 241,00 |
2. | A. C. TEPO Kladno A | Žáci | 241,00 |
3. | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | Žáci | 96,00 |
4. | Atletika Stará Boleslav, z.s. | Žáci | 93,00 |
5. | SKP Olympia Kutná Hora z.s. | Žáci | 79,50 |
6. | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | Žáci | 51,00 |
7. | SK Sporting Příbram, Z.S. | Žáci | 45,50 |
8. | A. C. TEPO Kladno B | Žáci | 28,00 |
9. | Školní atletický klub Slaný | Žáci | 21,00 |
KONEČNÁ TABULKA SKUPINY A:
1. A. C. TEPO Kladno A 1126,5 pom.b. 40 hl.b.
2. A. C. TEPO Kladno B 418 36
3. TJ Lokomotiva Beroun z.s. 325 29
4. Školní atletický klub Slaný 292,5 29
5. SK Sporting Příbram, Z.S. 225,5 24
6. Sokol Roztoky u Prahy 147 15
7. Atletika Líbeznice, z.s. 120,5 17
8. Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s. 77 12
9. Sportovní Centrum Nové Strašecí, z. s. 7 0
Do finále KP družstev postupuje prvních pět družstev. Finále KP družstev staršího žactva se koná v neděli 4. září v Kolíně. T