Mladší žactvo

                                         2022

Finále mladší žákyně:
1.ASK Dipoli z.s.                        88,00
2.TJ Lokomotiva Beroun z.s.    85,00
3.AK Sokol Nehvizdy                70,00
4.Atletika Benešov                    66,50
5.TJ Sokol Kolín-atletika            63,00
6.A. C. TEPO Kladno                60,00
7.Sokol Roztoky u Prahy           57,00
8.SKP Olympia Kutná Hora z.s.46,00
9.TJ Neratovice                        37,50
10.SK Sporting Příbram, Z.S.   30,00
11.Atletika Vlašim, z.s.            11,00
12.Atletika Stará Boleslav, z.s.   2,00
 
 
Finále mladší žáci:
1.TJ Spartak Čelákovice,z.s.            126,00
2.SKP Nymburk, z.s.                        95,50
3.A. C. TEPO Kladno                       61,00
4.Atletika Benešov                           55,50
5.ASK Dipoli z.s.                            54,00
6.T.J. Sokol Říčany a Radošovice    50,00
7.TJ Sokol Kolín-atletika                49,50
8.TJ Lokomotiva Beroun z.s.        49,00
9.Sportovní klub LS Kladno, z. s.    26,50
10.SK Sporting Příbram, Z.S.        26,00
11.Atletika Stará Boleslav, z.s.        23,00
12.TJ Slavoj Český Brod, z.s.        0,00
 
 
Tabulka po 4 kolech skupiny A mladší žákyně: 
1. ASK Dipoli z.s A                        410,5 pom.b.               58 hl.b 
2. TJ Lokomotiva Beroun A           331,5                            55 
3. A.C.TEPO Kladno A                  306                               52 
4. SK Sporting Příbram z.s            216,5                            47 
5. Sokol Roztoky u Prahy              191                               42 
6. AO Střela Žebrák                       175,5                            40         
7. Školní atletický klub Slaný        149                               33 
8. SK Mníšecký Expres                   73                               29 
9. Sportovní klub LS Kladno z.s      61                               28 
10. A.C.TEPO Kladno C                 43,5                             26 
11. SK Kazín- dolní Mokropsy       27                                18 
12. TJ Lokomotiva Beroun B          13                                15 
13. A.C.TEPO Kladno B                 12,5                             14 
14. ASK Dipoli z.s B                        0                                   4
 
Tabulka po 4 kolech skupiny A mladší žáci: 
1. A.C.TEPO Kladno A                                      503,5 pom.b.         47 hl.b. 
2. TJ Lokomotiva Beroun                                   361,83                   42 
3. ASK Dipoli z.s                                                360,33                   42 
4. SK Sporting Příbram                                       192                        33 
5. Sportovní klub LS Kladno z.s                         150                        31 
6. Sokol Roztoky u Prahy                                     98                         23 
7. A.C. TEPO Kladno C                                       82,5                      20 
8. SK Kazín-Dolní Mokropsy                              65                         16 
9. Školní atletický klub Slaný                              51                          14 
10. A.C.TEPO Kladno B                                     44,33                     12 
11. AO Střela Žebrák                                           47                            5 
12. Sportovní Centrum Nové Strašecí, z.s.          34                           4
 
 
 

                                        2021

Mladší žáci A                                                    Mladší žákyně A:    
1. A.C.TEPO Kladno A   36 hl.b 481 p.b.  1. A.C.TEPO Kladno A  42 hl.b. 431,5 p.b.
2. SK Sporting Příbram   33 250,5            2. TJ Lokomotiva Beroun   37 238,5
3. Školní atletický klub Slaný   30 173       3. ASK Dipoli A   36 219
4. TJ Lokomotiva Beroun   27 143             4. Sokol Roztoky u Prahy   35 201,5
5. Sokol Roztoky u Prahy   22 120             5. SK Sporting Příbram   29 130
6. A.C.TEPO Kladno B   21 119,5              6. Školní atletický klub Slaný   28 126
7. SK Kazín - Dolní Mokropsy   14 45        7. A.C.TEPO Kladno B   23 74
8. AO Střela Žebrák   13 77                       8. AO Střela Žebrák   20 41
9. ASK Dipoli A   11 34                               9. ASK Dipoli B   18 32,5
10. SK LS Kladno   5 33                            10. SK LS Kladno   13 16
11. SC Nové Strašecí    4 16                     11. SK Míšecký Expres   9 9
12. A.C.TEPO Kladno C   3 3                      SC Nové Strašecí    0 0
                                                                    A.C.TEPO Kladno C   0 0
                                                                   TJ Lokomotiva Beroun B   0 0

Finále A mladší žáci:                          Finále A mladší žákyně:   

1. A.C.TEPO Kladno    184,5 b             1. A.C.TEPO Kladno    116 b
2. TJ Sokol Kolín - atletika A   69           2. SKP Nymburk   89
3. SKP Nymburk   69                             3. Atletika Stará Boleslav    71
4. SK Sporting Příbram   67                  4. TJ Lokomotiva Beroun   70
5. TJ Neratovice   61                             5. SKP Olympia Kutná Hora    61
6. Atletika Benešov   51                        6. Atletika Líbeznice   58
7. TJ Lokomotiva Beroun   43,5           7. Atletika Benešov    46,5
8. Atletika Stará Boleslav    37             8. Sokol Roztoky u Prahy   45,5
9. Školní atletický klub Slaný   32        9. TJ Sokol Kolín - atletika    33
TJ Sokol Kolín - atletika B   2              10. SK Sportink Příbram   26

                                        2020
Mladší žáci A                                                                Mladší žákyně A:    
1. A.C.TEPO Kladno A  45 hl.b. 282,5 pom.b. 1. Atletika Líbeznice  50 hl.b. 214 
2. TJ Neratovice                  42         194              2. ASK Dipoli A            49     160
3. TJ Lokomotiva Beroun    38        126,5           3. TJ Neratovice           42       97,5
4. Atletika Líbeznice            35        113              4. A.C.TEPO Kladno A  42      112
5. Sokol Roztoky u Prahy     30         73,5         5. Sokol Roztoky u Prahy   38   100
6. SK Kazín - Dolní Mokropsy28        34            6. TJ Lokomotiva Beroun   36      67
7. Školní atletický klub Slaný 24        42,5      7. Školní atletický klub Slaný 32   67,5
8. AO Střela Žebrák             22         26          8. SK LS Kladno               32        48,5
9. A.C.TEPO Kladno B        20          40          9. AO Střela Žebrák        22          32
10. ASK Dipoli A                 18            26        10. SK Sporting Příbram   21          24
11. SK LS Kladno               12            37,5      11. SK Sokol Zlatníky       17         32,5
12. SK Sporting Příbram     7              9        12. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy 14    18
13. A.C.TEPO Kladno C      6             8,5      13. A.C.TEPO Kladno B         11        16
14. SC Nové Strašecí          6              1        14. ASK Dipoli B                  8          4
15. SC Nové Strašecí         5               7
16. A.C.TEPO Kladno C     4               1
 
Finále A mladší žáci:                                                  Finále A mladší žákyně:    
1. A.C.TEPO Kladno               147 pom.b.    1. TJ Sokol Kolín - atletika  95 pom.b.
2. TJ Neratovice                    123              2. Atletika Líbeznice             85
3. SKP Olympia Kutná Hora      81                 3. SKP Olympia Kutná Hora    77
4. TJ Sokol Kolín - atletika       66                4. SKP Nymburk                  74
5. Atletika Líbeznice                   59                5. A.C.TEPO Kladno                68
6. TJ Lokomotiva Beroun           53                 6. Atletika Stará Boleslav         61
7. SKP Nymburk                        44                 7. TJ Spartak Vlašim             43
8. Sokol Roztoky u Prahy          24                8. TJ Lokomotiva Beroun    40
9. Atletika Stará Boleslav           18                9. TJ Neratovice                       39
                                                                      10. Sokol Roztoky u Prahy    34