Mladší žactvo

                                        2020
Mladší žáci A                                                                Mladší žákyně A:    
1. A.C.TEPO Kladno A  45 hl.b. 282,5 pom.b. 1. Atletika Líbeznice  50 hl.b. 214 
2. TJ Neratovice                  42         194              2. ASK Dipoli A            49     160
3. TJ Lokomotiva Beroun    38        126,5           3. TJ Neratovice           42       97,5
4. Atletika Líbeznice            35        113              4. A.C.TEPO Kladno A  42      112
5. Sokol Roztoky u Prahy     30         73,5         5. Sokol Roztoky u Prahy   38   100
6. SK Kazín - Dolní Mokropsy28        34            6. TJ Lokomotiva Beroun   36      67
7. Školní atletický klub Slaný 24        42,5      7. Školní atletický klub Slaný 32   67,5
8. AO Střela Žebrák             22         26          8. SK LS Kladno               32        48,5
9. A.C.TEPO Kladno B        20          40          9. AO Střela Žebrák        22          32
10. ASK Dipoli A                 18            26        10. SK Sporting Příbram   21          24
11. SK LS Kladno               12            37,5      11. SK Sokol Zlatníky       17         32,5
12. SK Sporting Příbram     7              9        12. SK Vlčáci Mníšek pod Brdy 14    18
13. A.C.TEPO Kladno C      6             8,5      13. A.C.TEPO Kladno B         11        16
14. SC Nové Strašecí          6              1        14. ASK Dipoli B                  8          4
15. SC Nové Strašecí         5               7
16. A.C.TEPO Kladno C     4               1
 
Finále A mladší žáci:                                                  Finále A mladší žákyně:    
1. A.C.TEPO Kladno               147 pom.b.    1. TJ Sokol Kolín - atletika  95 pom.b.
2. TJ Neratovice                    123              2. Atletika Líbeznice             85
3. SKP Olympia Kutná Hora      81                 3. SKP Olympia Kutná Hora    77
4. TJ Sokol Kolín - atletika       66                4. SKP Nymburk                  74
5. Atletika Líbeznice                   59                5. A.C.TEPO Kladno                68
6. TJ Lokomotiva Beroun           53                 6. Atletika Stará Boleslav         61
7. SKP Nymburk                        44                 7. TJ Spartak Vlašim             43
8. Sokol Roztoky u Prahy          24                8. TJ Lokomotiva Beroun    40
9. Atletika Stará Boleslav           18                9. TJ Neratovice                       39
                                                                      10. Sokol Roztoky u Prahy    34
 
2019
Bodovaní:
 
 
 
2018
FINÁLE, Kutná Hora, 16. 9. 2018
 
žákyně:
 
žáci:
 
4. kolo Kladno, 4. 9. 2018
žákyně:
 
žáci:
 
3. kolo Kladno, 21. 6. 2018
žákyně:
žáci:
 
2. kolo Kladno, 1. 6. 2018
žákyně:
 
žáci:
 
 
1. kolo Beroun, 18. 5. 2018
žákyně:
 
žáci:
 
 
2017

průběžná tabulka po 2 kole.doc (34304)

Výsledky 2. kolo:

ml. žákyně

ml. žáci

Výsledky 1. kolo:

ml. žákyně

ml.žáci

 

 

2016
výsledky po 4. kole:
 
ml. žákyně
 
ml. žáci