Oddílové rekordy

Rekordy pro všechny kategorie k roku 2019 ke stažení ZDE

                rekordy2020muzi _ kopie.doc (0)           rekordy2020zeny _ kopie.doc (0)

Sezóna 2020

REKORDY   DRÁHA  2020   LOKO.BEROUN  
discpl. výkon jméno dat./místo ročník    
             
300 m 34,57 sec ŠKRLAND   Ondra 1.6.Plzeň 02/18let    
400  mpř. 65,22 sec KORDOVÁ  Eliška 6.6./Vlašim 01/19let    
200 m 26,16 sec KUPKOVÁ  Adela 13.6./Kladno 01/19let    
400 m 59,62 SEC STÝBLOVÁ  Bára 13.6./Kladno 99/žena    
100 m 12,75 sec KUPKOVÁ  Adela 27.6./Kladno 01/19let    
110 mpř. 14,45 sec ŠKRLAND   Ondra 27.6./Kladno 02/18let    
4X100m 49,53 sec KORD.VOŘÍŠ.KUPKO.PACLTOVÁ 4.7./Č.Budějo.01/19let      
Tyč 3,50 m KRUBOVÁ   Natálie         13.6./Kladno 4.7./Č.Budějo.04/16let      
100 mpř. 15,15 sec KUPKOVÁ  Adela 18.7./Domaž. 01/19let    
Tyč 3,40 m ROZEHNALOVÁ  Adela 18.8./P.Julis. 01/19let    
100 m 11,41 sec SUDEK    Adam 23.8./Vlašim 02/18let vyrovnán  
200 m 21,94 sec ŠKRLAND   Ondra 23.8./Vlašim 02/18let    
1500 m 5:02,69 min JEDLIČKOVÁ  Bára 28.8./Kladno 06/14let    
koule3,0kg 11,77 m KALOVÁ Veronika 28.8./Kladno 05/15let    
100 m 12,79 sec VOŘÍŠKOVÁ  Anežka 29.8./Kolín 02/18let    
200 m 25,73 sec VOŘÍŠKOVÁ  Anežka 29.8./Kolín 02/18let    
100 mpř. 15,07 sec KUPKOVÁ  Adela 29.8./Kolín 01/19let    
oštěp 8oo 60,48 m MITTELBACH  David 29.8./Kolín 02/18let    
Koule 2,0 11,01 m KONOPÁČOVÁ Magda   12.6./Roztoky 4.9./Slaný       08/12let      
400 m 58,27 sec KORDOVÁ  Eliška 5.9./Ostrava 01/19let M-ČR  
400 m 57,01 sec VOŘÍŠKOVÁ  Anežka 6.9./Ostrava 02/18let M-ČR  
10000mCh 61:01,68min SOBOTKOVÁ Stela 5.9./Ostrava 01/19let M-ČR  
Koule 3,0 10,90 m VRBOVÁ  Nikola 12.9,/Beroun 06/14let    
1500mpř 5:30,68min JEDLIČKOVÁ  Bára 12.9,/Beroun 06/14let    
4x60 m 32,29 sec Horník.Krůta,Sitek,Mikula 13.9./Beroun 07/13let    
Oštěp 400 28,14 m KONOPÁČOVÁ Magda   12.6./Roztoky 13.9./Beroun 08/12let    
5000m 17:18,92 min STÝBLOVÁ  Bára 19.9./Jablonec 99/žena M-ČR  
1500 mpř. 5:27,16 min JEDLIČKOVÁ  Bára 19.9/ Třinec 06/14let M-ČR  
4X400 m 3:55,96 min Kordová,Žáková,Voříšková,Stýblová B. 20.9./Jablonec ženy M-ČR  
400 m 47,32 sec ŠKRLAND   Ondra 20.9./Karpacz 02/18let MU Polsko R
  HALOVÉ REKORDY  LOKO.BEROUN  ZA r.  2020  
         
60 m 8,07 sec KUPKOVÁ    Adela 250120 Strahov 19 let
200 m 26,25 sec VOŘÍŠKOVÁ  Aneža 160220 Ostrava 18let
200 m 26,21 sec KUPKOVÁ    Adela 250120 Strahov 19 let
200 m 27,16 sec ŽÁKOVÁ      Anita 110120 Strahov 20 let
200 m 22,61 sec SUDEK       Adam 280120 Stromovka 18let
400 m 50,41 sec SUDEK       Adam 110120 Strahov 18let
400 m 58,70 sec KORDOVÁ   Eliška 150220 Ostrava 19 let
400 m 58,47 sec STÝBLOVÁ  Bára 110120 Strahov 20 let
800 m 2:10,80 min STÝBLOVÁ  Bára 050220 Ostrava 20 let
1500 m 5:08,19 min JEDLIČKOVÁ  Bára 290220 Stromovka 14 let
1500 m 4:33,51 min STÝBLOVÁ  Bára 010220 Stromovka 20 let
60 mpř 9,47 sec KUPKOVÁ    Adela 190120 Stromovka 19 let
4x200 m 1:59,62 min Krůta,Horník,Piš,Mikula   010220Strahov 13 let
Tyč 3,60 m ROZEHNALOVÁ  Adela 110120 Strahov 19 let
Tyč 3,43 m vyrovnán KRUBOVÁ  Natálie 250120 Strahov 16 let
Výška 1,65 m PACLTOVÁ  Kristýna 080220 Hustopeče 16 let
Výška 1,56 m SUDKOVÁ   Ela 110120 Strahov 18let
Výška 1,56 m LANGHASOVÁ  Nikola 110120 Strahov 20 let
Koule 2 9,50 m KONOPÁČOVÁ  Magda 010220 Strahov 12 let

 

Sezóna 2019

 
 
 
 
 

Sezóna 2018

rekordy Hala 2018

rekordy dráha 2018 

Přípomínky k uvedeným rekordům je možné adresovat na p. Součka.