Start sezóny - družstva

Počasí sice venkovním sportům úplně nepřeje, ale atleti vstoupili do své hlavní sezóny bez ohledu na zimu, déšť či dokonce sníh.

Již v neděli 28.4. začala v Kladně svoji soutěž družstva staršího žactva a již tradičně lépe se vedlo berounským děvčatům, která obsadila v 1. kole krajského přeboru čtvrté místo. Početně slabší družstvo chlapců obsadilo šestou příčku.

V sobotu 4.5. se opět na Kladně utkala družstva tentokrát v kategorii dorostu a juniorů. Velké ambice si v této soutěži kladou zvláště berounské juniorky, které se v loňské sezóně probojovaly až do celostátního finále a z něj si odvezly bronzové medaile. Děvčata vstoupila do soutěže úspěšně, když v 1. kole naprosto přesvědčivě zvítězila. Družstvo juniorů obsadilo místo čtvrté.

V neděli 5.5. bojovali mladší žáci a žákyně v Kutné Hoře o medaile v rámci Krajského přeboru jednotlivců. Zlato si odvezly Barbora Míková na trati 800m (2:28,94s) a Barbora Jedličková na trati 1500m (5:34,58s).  Petr Jordán získal hned dvě medaile: stříbro  za 60m (8,29s) a bronz za skok daleký (468 cm). Dobře se předvedly i dvě oštěpařské naděje, když Tereza Bošková za hod dlouhý 23,81m skončila třetí a její kolegyně Kateřina Zimová čtvrtá (23,20m).

Skvěle vstoupili do své krajské soutěže i ti nejmladší atleti. V prvním kole soutěže atletických přípravek, které se uskutečnilo v pátek 3. května ve Slaném, porazili všech dvacetpět družstev a zvítězili.