Na Strahově se berounským atletům dařilo!!

Na Přeborech Středočeského kraje, které hostila o víkendu 12.-13. ledna přetlaková hala na Strahově, se berounským atletům dařilo. V sobotu se nejúspěšnějším sportovcem mezi dorostenci stal Ondřej Škrland, který vynikajícími výkony ovládl trať na 60m př i na 200m. Zlato si odvezla také juniorka Adéla Rozehnalová za skok o tyči a přidala i bronz na 60m. Junior Vojtěch Dryák bral stříbro za 3000m, stejnou medaili si na krk pověsila dorostenka Anežka Voříšková za 400m. Dvě bronzové medaile získala juniorka Anita Žáková za 400m a 800m. Třetí skončila ve skoku vysokém dorostenka Ela Sudková, na trati 200m juniorka Adéla Kupková, v běhu na 400m dorostenec Adam Sudek a mezi muži Matěj Čaščevoj na trati 3000m.

V trojskoku si berounští odvezli kompletní sadu medailí, když mezi juniorkami brala Vendula Hněvkovská zlato, Veronika Blatská stříbro a bronz do sbírky přidala dorostenka Kateřina Konečná.

V nedělních přeborech v kategorii staršího žactva zvítězila Natálie Krubová ve skoku o tyči, Tomáš Vyleťal si v běhu na 800m doběhl pro bronz a stejně tak i dívčí štafeta na 4x200m ve složení Hrnčířová-Pacltová-Krubová-Holečková.