MČR Plzeň- Bronzová medaile pro Báru Stýblovou

Na  MČR mužů a žen  v atletice, které o uplynulém víkendu 8.-9. srpna hostil plzeňský městský stadion, se z Berouna vypravila poměrně početná skupina atletů.

Tradičně nejúspěšnější byla Bára Stýblová, která v Plzni  vybojovala své  první stupně vítězů v kategorii dospělých. Podařilo se jí to v obtížné disciplíně 3000m překážek, které zdolala v čase 10:44, 81s a získala tak bronzovou medaili. K ní přidala i výborné šesté místo v běhu na 1500m ( 4:31,61s).

Hned při svém prvním startu mezi dospělými se prosadil junior Ondřej Škrland, který na trati 400m postoupil do finále a v něm ve svém novém osobním rekordu 47,73s obsadil skvělé sedmé místo. Na čtyřstovce se dařilo i jeho oddílovému kolegovi Adamu Sudkovi, který také v osobním rekordu 49,57s skončil na celkovém dvanáctém místě.

Dvojí zastoupení měla berounská Lokomotiva i na trati 800m. Také Johanka Šafránková si zlepšila svůj osobní rekord a za čas 2:18,30s brala konečné desáté místo. Anita Žáková dokončila závod na čtrnáctém místě v čase 2:20,51s.