PŘÍPRAVKA - info v rubrice či www.miniatletiberoun.cz

1)    TRÉNINKOVÁ SKUPINA MLADŠÍCH ŽÁKŮ

mladší žákyně:    Babková Kateřina, Baštová Lada, Fantová Zuzana, Fryaufová Zuzana, Hajná Vendula, Hrdličková Anna-Marie, Hrnčířová Kristýna, Janků Helena, Kantorová Adéla, Kittlerová Eva, Kliková Petra, Konůpková Nikol, Lukešová Sabina, Malá Karolína, Melicharová Kateřina, Pacltová Kristýna, Pohlová Veronika, Rajtrová Veronika, Spálenská Anežka, Šturcová Nina

mladší žáci:        Blaschke Jan, Brož Jakub, Dobřemysl Vojtěch, Duda Oliver, Chudý Ondřej, Konečný Kryštof, Myška Marek, Sitek Tomáš, Sobotka Oliver, Sudek Tobiáš, Šabata Matěj, Štaif Matěj, Ulbert Bruno, Vích Ondřej, Zábranský Tobiáš

Tréninky: Po a ST 17.00 - 18.30h

2)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA PAVLY KUPKOVÉ A BOHUMILA SOUČKA

SVĚŘENEC ROČNÍK
Adéla Kupková 01
Magda Fílová 02
Veronika Matějková 02
Anežka Voříšková 02
Eliška Novotná  02
Barbora Součková 02
Aneta Šindlerová 02
Eliška Vonaka 02
Jana Brožová 02
Dominika Lukešová 02
Ela Sudková 02
Adéla Rozehnalová 02
Adéla Soukupová 02
David Mittelbach 02
Lukáš Janeček 02
Adam Sudek 02
Ondřej Škrland 02
Ondřej Bártů 01
Roman Černoušek 01
Marek Wittner 01

Tréninky přes školní rok: Pondělí a Středa 17.00 - 18.30h

3)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA JITKY ŠAFRÁNKOVÉ

SVĚŘENEC ROČNÍK
Johanka Šafránková 97
Carmen Beshirová 98
Filip Gurtler 99
Jiří Sekyra 00
Marek Veselý    00
Justýna Holubová 00
Simona Šamanová 00
Julie Hofmanová 01
Karolína Honkeová 01
Eliška Kordová 01
Laura Taranu 01
Veronika Blatská 01
Stella Sobotková 01
Kateřina Handlová 01
Marek Myška 03
Oliver Sobotka 03
Kateřina Melicharová 03
Vendula Hajná 03
Johanka Karmazínová 03

Tréninky ve školním roce: po: 15.30-17.00, st: 15.30-17.00, pá: 14.30-16.00

4)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA LD ATHLETIC TEAM - Trenér LUBOŠ DRYÁK

SVĚŘENEC ROČNÍK
Bára Stýblová 99
Anita Žáková 00
Anežka Petriláková 02
Jan Krůžela 98
Klára Stýblová 00
Ondřej Hofmann 01
Kateřina Pelichovská 99
Adéla Fořtová 01
Vojtěch Dryák 01
Vladimír Kostič 00
Martina Wallcon  

Tréninky přes školní rok: po, st, pá od 17:00 - 19.00h. Tréninky přes zimu: po, st od 17:00 - 19:00h, pá od 16:15 - 18:00 hala Stromovka

5)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA MARTY PELICHOVSKÉ

SVĚŘENEC ROČNÍK
Kateřina Voříšková 00
Michaela Novotná 00
Matěj Šabata 03
Kryštof Konečný 03
Anna-Marie Hrdličková 03
Sabina Bartošová 03
Silvie Bartošová 03

Tréninky přes školní rok: po a st 17:00 - 18.30h

6)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA DIVNÝ HOLKY - Trenér MARTIN PROUZA

SVĚŘENEC ROČNÍK
Kristýna Klimentová 00
Kristýna Prouzová 00
Katka Sunkovská 99

Tréninky: Po, St, Pá od 16:00 do 18:00. Ženy individuálně.

7)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA KARLA GREGOVSKÉHO      

SVĚŘENEC KATEGORIE DISCIPLÍNA
Dominika Bozemanová juniorka dálka, výška
Nikola Langhansová dorostenka výška

Tréninky ve školním roce: po a st 17.00 - 18.30h

8)      TRÉNINKOVÁ SKUPINA JIŘÍHO KOVANDY

SVĚŘENEC ROČNÍK
Anastázie Pavlová 04
Adéla Volková 04
Ondřej Vích 04
Matyáš Šerý 04
Kateřina Konečná 03
Tereza Merhautová 03
Šimon Mareš 03
Kateřina Dondová 02
Jan Herout 02
Jaroslav Pištěk 02
Kateřina Kšírová 01
Adéla Řehořová 01
Uxová Aneta 00

Tréninky ve školním roce: po a st 17.00 - 18.30h