stredoceske_souteze_2017.pdf (531418)

 

LEDEN    
7.1. Přespolní běh Osek
13.1. Výroční členská schůze Beroun
     
ÚNOR    
4.2. KP jednotlivců dorost - dospělí Pha-Strahov
5.2. KP jednotlivců starší žactvo Pha-Strahov
10.-12.2. Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek,dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích Praha-Stromovka
12.2. Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň v chůzi Praha-Stromovka
18.2. KP jednotlivců mladšího žactva Pha-Strahov
18.-19.2. Mistrovství ČR dorost-junioři Ostrava
25.-26.2 Mistrovství ČR mužů a žen Pha-Stromovka
     
BŘEZEN    
3.-5.3. Mistrovstí Evropy Bělehrad
4.-5.3. Mistrovství ČR žáků a žákyň Pha-Stromovka
18.3. Josefův běh Cerhovice
25.3. KP v přespolním běhu všech kategorií Čáslav
     
DUBEN    
? Valná hromada S-KAS Kolín
8.4. Jarní běh Dražovkou Hořovice
16.4. 1.kolo KPD mužů Stará Boleslav
22.4. Běh Přes Městskou horu Beroun
23.4. 2.kolo KPD mužů Stará Boleslav
28.4. 1.kolo KPD mladšího žactva Stará Boleslav
29.4. Mistrovství ČR v běhu na 10000 m muži, ženy, junioři a juniorky České Budějovice
     
KVĚTEN    
1.5. Středočeský pohár mužů a žen Kolín
5.5. 1.kolo KPD staršího žactva Vlašim
6.5. 1.kolo KPD dorost-junioři Stará Boleslav
7.5. Mistrovství ČR v maratonu mužů a žen Praha
8.5. Youth Athletics - Sokol Grand Prix Kolín
12.5. 1.kolo KPD přípravek Čelakovice
13.5. 1.kolo I.ligy žen ?
14.5. 3.kolo KPD mužů Neratovice
  KP ve vícebojích mladšího žactva Slaný
20.5. Mistrovství ČR v běhu do vrchu mužů, žen, juniorů a juniorek Lipová-lázně-Šerák
  KP jednotlivců dorost - dospělí Stará Boleslav
21.5. KP jednotlivců mladšího a staršího žactva Kladno
26.5. 2.kolo KPD přípravek Kladno
26.-28.5. Mistrovství ČR všech kategorií ve víceboji Olomouc
     
ČERVEN    
2.6. 2.kolo KPD mladšího žactva Kladno
3.6. 2.kolo I.ligy žen ?
5.6. Mítink EA - Memoriál Josefa Odložila Praha
9.6. 2.kolo KPD staršího žactva Kladno
10.-11.6. Mistrovství ČR mužů a žen na dráze Třinec
16.6. 3.kolo KPD přípravek Beroun
17.-18.6. Mítink IAAF ve vícebojích - TNT Express Meeting Kladno
18.6. 2.kolo KPD dorost-junioři Kolín
21.6. 3.kolo KPD mladšího žactva Stará Boleslav
23.6. 3.kolo KPD staršího žactva Beroun
24.-25.6. Mistrovstí ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jablonec nad Nisou
24.-29.6. Letní olympiáda dětí a mládeže Brno
28.6. Mítink IAAF - Zlatá tretra Ostrava
     
Červenec    
1.7. 3.kolo I.ligy žen ?
??? KP v běhu do vrchu Lochovice - Plešivec
     
SRPEN    
4.-13.8. Mistrovství Světa Londýn
26.8. 4.kolo I.ligy žen ?
27.8. 4.kolo KPD mužů Stará Boleslav
30.8. 3.kolo KPD dorost - junioři Čáslav
     
ZÁŘÍ    
1.9. 4.kolo KPD staršího žactva Kolín
2.-3.9. Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let Praha
3.9. Karlštejnská 9 Karlštejn
4.-6.9. European Kids Athletics Games(do 15 let) Brno
8. 4.kolo KPD přípravek Čelakovice
??? KP v maratonu Kladno
15.9. 4.kolo KPD mladšíko žactva Beroun
16.9. Mistrovství Čech družstev starší žáci a žákyně ???
  Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek ???
  Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek ???
23.9. Finále přípravek Stará Boleslav
23.-24.9. Mistrovství ČR žáků a žákyň Břeclav
24.9. Mistrovství ČR v silničním běhu mužů, žen, juniorů a juniorek Běchovice - Praha
28.9. Mistrovství ČR družstev junioři a juniorky Ostrava
  Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek ???
30.9. Finále mladšího žactva Beroun
     
ŘÍJEN    
7.10. Mistrovství ČR družstev staršího žactva Opava
14.10. Běh Bohutínem Bohutín
28.10. Králodvorský čtverec Králův Dvůr
     
LISTOPAD    
4.11. Malá Křivoklátská Křivoklát
11.11. Podzimní běh Dražovkou Hořovice
25.11. Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií Praha
  Svatojánská 20 Beroun
     
PROSINEC    
? Pohár mládeže Pha-Strahov
31. Silvestrovský běh Králův Dvůr
     
  tučně natištěné - pořádání nebo spolupořádání oddílu ? - neznámý termín nebo místo

 

tučně natištěné - pořádání nebo spolupořádání oddílu