Berounští žáci bojovali za družstva Středočechů

Na Mezikrajovém utkání družstev staršího žactva v hale, které se konalo 28.11. na Olympu, se skvěle představili tři zástupci berounské atletiky nominovaní do reprezentačního výběru středních Čech. Největšího ohlasu mělo vítězství Justýny Holubové, která ve svém osobním maximu s přehledem zvítězila ve skoku o tyči výkonem 340 cm a ziskem 11 bodů pro družstvo. Druhou a nejvytíženější reprezentantkou byla Eliška Kordová, která nejdříve postoupila z rozběhu do finále B na 60m, ve kterém zvítězila časem 8.12 s a získala 2 cenné bodíky. Její mise pokračovala v úplném závěru utkání ve vítězné smíšené štafetě 6x200m ve složení Holub, Kozlová, Kordová, Schönpflugová, Kraus, Piskač. Ve výběru nechyběl ani Vojtěch Dryák, který měl nelehký úkol v běhu na 1500m. Při své halové premiéře na této trati vyběhl v A běhu se všemi favority a jako 3 nejslabší si v šestnáctičlenném poli běžců zaběhl své absolutní maximum v čase 4:28,95 a skončil oproti předpokladům na výborném 7. místě, čímž získal 4 body pro Středočechy. Družstvo děvčat soutěž žaček s přehledem ovládlo a hoši skončili druzí za družstvem Prahy. V celkovém součtu smíšených družstev středočeské atletické naděje zvítězily.